Modul Speedbox2 pro Yamaha (PW-X, SE, ST, TE, CE, X2) - odstraňovač omezovače rychlosti elektrokol

Modul SpeedBox2 pro motory Yamaha (PW-X, SE, ST, TE, CE, X2), díky kterému snadno odstraníte rychlostní limit elektrokola. Instalaci tohoto modulu Vám rádi provedeme přímo v naší prodejně.
Modul Speedbox2 pro Yamaha (PW-X, SE, ST, TE, CE, X2) - odstraňovač omezovače rychlosti elektrokol
Doprava zdarma
Cena vč. DPH: 5 010 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:Na dotaz
KódSB2Y-PWXEAN35882664
Přidat k oblíbeným
Revoluční procesorem řízený modul, který ostraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

Instalaci tohoto modulu Vám rádi provedeme přímo v naší prodejně.

Omezovač rychlosti: deaktivován
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
Kompatibilní s motory: PW-SE, PW-X, PW-TE, PW-CE, PWX2 a PW-ST
Není kompatibilní s následujícími koly: CrossCore, CrossConnect, YDX-Torc, YDX-Moro, YDX-Moro Pro, UrbanRush and Wabash
Aktivace čipu tlačítkem: WALK / LIGHT /^ ˇ ^ ˇ
Kompatibilní se SpeedBox App: ne

SpeedBox2 se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox nebo SpeedBox2. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox a/nebo SpeedBox2 může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Popis