Cykloservis

V PROVOZU (Po - Pá)

od března do října 2024

 

 

Náš cykloservis v Brně nabízí odborný servis všech typů a značek jízdních kol, elektrokol a koloběžek. Nabízíme jak dílčí servis na přání majitele, tak i celkový servis v rámci servisních balíčků.

 

Specializujeme se také na servis elektrokol a máme diagnostické nástroje na většinu systémů – Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano. Zajišťujeme také repasy baterií. Repasujeme všechny typy baterií do elektrokol, ať už se jedná o světoznámé výrobce elektrokol jako jsou BOSCH, Yamaha, Shimano, BionX, KTM, Apache, Giant a další nebo standardní elektrokola z řad čínské produkce. Používáme výhradně profesionální články určené pro PROFI baterie, a tak se stává i z baterie do obyčejného elektrokola nástroj profesionála.

 

Nadále spolupracujeme s českou značkou Speedbox, která se zabývá tuningem a čipováním elektrokol. Pokud vás tedy omezuje továrně nastavený rychlostní limit na vašem elektrokole, je možné jej díky speciálnímu čipu navýšit.

 

Kromě klasického servisu provádíme také garanční prohlídky, které je nutné provést kvůli správné funkci celého kola a případné záruční opravě. Pokud jste si koupili kolo u nás, máte garanční prohlídku zdarma (do 200 najetých km).

 

Jak probíhá servis?

 

U nás se na cykloservis objednávat nemusíte, s kolem se stavte přímo k nám na prodejnu. Zde do vás kolo přebereme a navrhneme požadovaný servis. Servis provádíme standardně do druhého pracovního dne (vyzvednutí v odpoledních hodinách).

 

Kolik stojí servis?

 

Cykloservis provádíme ve většině případů dle našich servisních balíčků, které jsou uvedeny níže, ale lze se domluvit i na jednotlivé servisní úkony.

 

 

Servis

Garanční

Standardní

seřízení brzd

seřízení řazení

seřízení hlavového složení

mazání a měření řetězu

nahuštění kol

centrování/dotažení výpletu

 

výměna brzdových špalků/destiček

 

kontrola a dotažení šroubů

 

čištění a mazání bowdenu

 

nastavení vidlice a tlumiče

 

vyčištění a promazání hl. složení

 

 

vyčištění a promazání nábojů kol

 

 

výměna lanek a bowdenu

 

 

vyčištění a promazání sedlové trubky

 

 

CENA

 990 Kč

1490 Kč

 ELEKTROKOLA +300 Kč +400 Kč

 

Ostatní vícepráce dle ceníku.

 

 

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše