Reklamační řád

Na všechny produkty u nás zakoupené je zákonná záruční doba 24 měsíců, pokud není v záručním listě uvedeno jinak. Spolu se zbožím Vám v zásilce pošleme i potvrzený záruční list, který uplatníte při případné reklamaci, proto doporučujeme tento dokument pečlivě uschovat. Bez platného záručního listu Vám bohužel reklamace nemůže být uznána.
Pozn.: U některého zboží plní funkci záručního listu doklad o koupi, proto tento doklad pečlivě uschovejte.
Náklady na doručení reklamovaného zboží nese zákazník.

Reklamace zboží v záruce se v běžných případech řeší opravou nebo výměnou. Opravené nebo vyměněné zboží je zasláno na nákady prodávajícího. V případě, že oprava nebo výměna není možná, je zákazníkovi zasláno zboží nové nebo bude zaslán dobropis ve výši prodejní ceny, která je plnohodnotnou náhradou reklamovaného produktu zpět na adresu zákazníka.

 • Kde a jak reklamaci uplatnit:

  Reklamované zboží odešlete či přivezte spolu s dokladem o koupi (fakturou) na adresu:

  SPORT95
  Střední 595/26
  Brno, 602 00

  Zboží je nutné doručit s přesným popisem závady a  jejího vzniku a Vaším podpisem, potvrzeným záručním listem (byl-li se zbožím dodám) a doklad o koupi zboží.

  Výrobek do reklamace předejte čistý v souladu s hygienickými předpisy nebo obecnými hygienickými zásadami. Musí obsahovat všechny části a příslušenství, které jsou nutné k ověření reklamované vady.
 • Na co se reklamace nevztahuje:

  Reklamace nelze uplatnit na škody způsobené neodborným používáním zboží, mechanickým poškozením či jeho opotřebením v důsledku užívání.
 • Lhůta pro vyřízení reklamace:

  Lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní ode dne podání reklamace.
 • Výměna zboží:

  Při výměně zboží za jiné (např. z důvodu nesprávně zvolené velikosti, barvy atd.) hradí náklady na přepravu kupující, a to i v případě, že se na předmětné zboží vztahovala služba Doprava ZDARMA, kterou náš eshop www.sport95.cz u některých objednávek poskytuje.
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše