O nás

Lyžařský a cyklistický obchod Sport95 byl založen v roce 1995 a od té doby se snažíme nabízet špičkový servis.

Jsme vášniví lyžaři a cyklisté, i proto je pro nás práce koníčkem. Všem zákazníkům nabízíme kompletní poradenství a servis čerpající z 25 let zkušeností. Naše zastoupení švýcarské značky Montana je toho důkazem. Tato technologie broušení lyží patří v oboru k top třídě. Proto u nás naleznete nejšetrnější broušení lyží a dokonalou hranu pro perfektní carving. Ski servis máte do 24 hodin!

Zastoupení značek POC, Blizzard, Elan, Lusti, Giro, Leki, Stöckli, Fischer a další zajišťuje jistotu kvalitního sportovního nářadí, které Vám pomůže dosáhnout zase o něco lepších výsledků na sjezdovce a radost z lyžařského sportu. Jsme hrdí, že můžeme zastupovat cyklistické značky Mondraker, Rock Machine, Haibike, Ghost, Crussis, Giant, Basso a další. Jízdní kola patří k top strojům testovaným v profi závodech světových pohárů. Momentální trend elektrokol samozřejmě akceptujeme a jsme certifikovaným servisem Bosch, Yamaha a Bafang. Další nabídka značek zaručuje, že si u nás kolo a doplňky vybere opravdu každý. K jízdním kolům samozřejmě nabízíme kvalitní servis. U nás opravíme jakoukoli značku.

Více informací naleznete na našem Facebooku nebo konzultace přímo u nás na prodejně Střední 26, Brno.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše