Modul Speedbox2 pro Yamaha PW-X - odstraňovač omezovače rychlosti elektrokol

Modul SpeedBox2 pro motory Yamaha, díky kterému snadno odstraníte rychlostní limit elektrokola. Instalaci tohoto modulu Vám rádi provedeme přímo v naší prodejně.
Modul Speedbox2 pro Yamaha PW-X - odstraňovač omezovače rychlosti elektrokol
Doprava zdarma
Cena vč. DPH: 5 010 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:Na dotaz
Kódspeedbox_yamaha_pw-x
Přidat k oblíbeným
Od501 Kčměsíčně,
spočítat splátky.
Revoluční procesorem řízený modul, který ostraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

Určený pro motory Yamaha PW-X.

Instalaci tohoto modulu Vám rádi provedeme přímo v naší prodejně.

SpeedBox2 se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox nebo SpeedBox2. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox a/nebo SpeedBox2 může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše