Skialpové vázání MARKER ALPINIST 9 20/21

Špičkové skialpinistické vázání Marker Alpinist 9 je vhodné díky své nízké váze a vysoké tuhosti i pro a skitouringové aktivity.
Skialpové vázání MARKER ALPINIST 9 20/21
Doprava zdarma
Cena vč. DPH: 8 499 Kč
Dostupnost:Skladem na prodejně
Kódblz-8C807100-9EAN8050459637984
Přidat k oblíbeným
Od850 Kčměsíčně,
spočítat splátky.
Vázání ALPINIST má zásadní výhody PinTech upínání – jednoduchou konstrukci i velmi nízkou hmotnost, navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů.
Vázání ALPINIST má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení. 
Při vývoji vázání ALPINIST byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Proto je velmi snadná manipulace při přepínání režimů SKI a WALK i práce s podpěrami na stoupání. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa.
Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání ALPINIST bezpečnější a lépe přenáší energii díky klíčovým vlastnostem, které jsou přiloženy. 

VYPÍNACÍ SÍLY (DIN) 4-9
VÁHA LYŽAŘE Max 110 kg
VÁHA VÁZÁNÍ 245 g
KATALOGOVÉ ČÍSLO 7633S1MBK
VýrobceMarker
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše