Pohony Yamaha e-bike

Proč věříme pohonům Yamaha? Dlouholeté zkušenosti oblasti výroby a vývoje nejen motorů dává majitelům elektrokol s Yamahou jistotu kvality, spolehlivosti a vysokého výkonu.
 

Specifikace motoru Yamaha PW-X:

PW-X

Hmotnost: 3,1 kg
Jmenovitý výkon: 250 W
Max. kroutící moment: 80 Nm * (EXPW)
Max. kadence: 120 ot./min * (EXPW)
Maximální podpora Rychlost: 25 km / h
Režim podpory: 5 režimů

Kompaktní a lehký
Váha 380g změní jízdu.
Představujeme lehkou kompaktní pohonnou jednotku.
Díky tomu, že pohonná jednotka je kompaktnější, znamená to nejen snížení celkové hmotnosti stroje, ale i zabránění interferenci s ideálním rámem.
Yamaha důkladně ulehčila konstrukci o 380 g tím, že přijala dutý hřídel nápravy, s použitím tenčího hnacího kola a snížila tloušťku pouzdra a zároveň snížila objem o téměř 13%. Také jsme přijali 128mm ISIS rozhraní BB Axle běžně používanou v MTB v reakci na očekávání pro autentičtější jízdu.

Vysoký výkon
Získejte potřebnou sílu, když ji potřebujete.
"Opravdu silná", jak Yamaha vidí, znamená to schopnost přinést sílu, kterou jezdec chce rychle a spolehlivě. PW-X zdědil dobře zavedenou technologii řízení a řízení Yamahy a zároveň přidal pátý režim; Režim extra energie. V režimu EXPW zařízení lépe využívá výkon motoru díky drasticky vylepšeným funkcím chlazení. To nejen zlepšuje pomocný točivý moment ve všech rozmezích; oproti konvenčním modelům také lépe udržuje pomoc až po vysoké otáčky. Kromě toho nabízí robustní podporu pro jezdce, kteří se zotavují z úzkých otoček nebo stoupají náročné strmé svahy.

 
Obrázek točivého momentu / otáčky motoru Obrázek porovnání režimu pohonu
Silná pomoc při napájení až 120 ot./min

Rychlá odezva
Aktualizované mechanické komponenty a řídicí program realizují dříve nemožnou manévrovatelnost.
Nabízí jízdu přímo spojenou s záměrem jezdce, Yamaha revidovala jak mechanické součástky, tak i řídící program, aby usilovala o rychlejší a přímou reakci na pedaling. Abychom snížili mechanickou časovou prodlevu, redukovali jsme odpor trakčního mechanismu o jednu třetinu. Konstrukce lehčí konstrukce pro velké pohyblivé součásti, jako je hřídel nápravy a redukční převodovka, také přispívají k rychlé reakci.
V režimu EXPW jsme lépe vyladili výstupní charakteristiky motoru tak, aby mohly udržet masivní výkon při současném poskytnutí sofistikované kombinace rychlé odezvy a manévrovatelnosti.


Srovnání volnoběhu/Charakteristická hnací síla mechanismus rohatky výrazně snižuje vůli - Režim EXPW PW-X poskytuje nejrychlejší odezvu

PW-X

Hmotnost: 3,1 kg
Jmenovitý výkon: 250 W
Max. kroutící moment: 80 Nm * (EXPW)
Max. kadence: 120 ot./min * (EXPW)
Maximální podpora Rychlost: 25 km / h
Režim podpory: 5 režimů

PWseries SE

Hmotnost: 3,5 kg
Jmenovitý výkon: 250 W
Max. točivý moment: 70 Nm
Max. kadence: 110 ot./min
Max. podpora Rychlost: 25 km / h
Režim podpory: 4 režimy

Pohony Yamaha e-bike
Vytvořeno25.07.2018
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše