sluneční brýle Oakley BXTR Matte Black/Prizm Black

BXTR vzdává hold Baxter Street, oblíbenému skate spotu v Los Angeles, kde je styl a autentičnost vždy vystavena, stejně jako tento rám.
sluneční brýle Oakley BXTR Matte Black/Prizm Black
-16 %
Doprava zdarma
Běžná cena s DPH 4 529 KčCena vč. DPH: 3 790 Kč
Dostupnost:Skladem na prodejně
Kódoak-OO9280-92800139EAN8883926017664
Přidat k oblíbeným
Od379 Kčměsíčně,
spočítat splátky.

Sluneční brýle byly vyvinuty týmem designérů Oakley®, kteří úzce spolupracovali s přáteli této značky při hledání nového nového pojetí lifestylových brýlí. Jako souhlas s naším dědictvím se BXTR vyznačuje designem štítu a modernizovaným dříkem spouště inspirovaným originálními slunečními brýlemi Razor Blade společnosti Oakley, které jsou smíchány s moderním stylem, aby pozdvihly individualitu. Rostlinný materiál rámu BiO-Matter®* poskytuje lehký komfort a odolnost.

Sluneční brýle Oakley odfiltrovávají až 99% odražených slunečních paprsků, a to zcela bez optického zkreslení, ke kterému dochází u běžných slunečních brýlí.

Technologie čoček Oakley nabízí nejvyšší UV ochranu, filtruje tak 100% UVA/UVB/UVC i škodlivého modrého světla, a to až do 400 nm

Čočky Prizm ™ poskytují bezprecedentní kontrolu propustnosti světla, což vede k přesnému vyladění barev, aby se maximalizoval kontrast a zvýšila viditelnost.

Světelná propustnost: 11 %

VýrobceOakley
Popis