Běžky Fischer TWIN SKIN RACE MEDIUM + RACE CLASSIC 22/23

Vysoce kvalitní běžky Twin Skin v konstrukci Air Core.
Běžky Fischer TWIN SKIN RACE MEDIUM + RACE CLASSIC 22/23
-8 %
Doprava zdarma
Běžná cena s DPH 12 590 KčCena vč. DPH: 11 590 Kč
Dostupnost:Skladem na prodejně
Kód22BE-NP20522*192EAN9002972792670
Přidat k oblíbeným
Od1 159 Kčměsíčně,
spočítat splátky.
Twin Skin Race poskytuje perfektní přilnavost a vynikající skluzové vlastnosti s novými dvěma kratšími, ale širšími mohérovými pásky. Perfektní parťák i do tvrdých a ledových podmínek.

Tvrdost: Medium 
Vázání: Race Classic

Technologie:

Air Core Basalite Pro: Extrémně lehká a protizkrutová konstrukce s extra stabilními bočnicemi. Vlákna z vulkanického bazaltu pro minimální hmotnost a dokonalou pružnost nezávisle na teplotě.

Classic 812: Konstrukce závodních lyží s dlouhou, dynamickou voskovací komorou pro minimální otěr vosku. Oblast použití: studené podmínky a podmínky pro suchý vosk.

DTG World Cup Plus: Úprava skluznice Plus ze Světového poháru. Vyniká velkou univerzálností použití. Hodí se pro všechny sněhové podmínky a při většine případů zaručuje ten nejlepší skluz.

Precision Pairing System: Další generace párování lyží – plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.

Finish First: Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.

Prewaxed: Preparace horkým voskem obsahujícím fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Vauhti.

Computer flex kontrol: Minimalizuje rozdíly v páru lyží při zbytkovém napětí a výtlačné síle. Nejlepší vlastnosti při skluzu a odrazu.

Power Edge: Zesílená kostra lyže zvyšuje životnost. Homogenní rozdělení tlaku zajišťuje rovnoměrný otěr vosku.

Twin Skin: Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.
VýrobceFischer
Délka běžek 192
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše