Čistič MUC-OFF 1l rozprašovač

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie.
Čistič MUC-OFF 1l rozprašovač
Čistič MUC-OFF 1l rozprašovač
Čistič MUC-OFF 1l rozprašovač
Čistič MUC-OFF 1l rozprašovač
Cena vč. DPH: 360 Kč
Dostupnost:Skladem na prodejně
Kód29970EAN33337517
Přidat k oblíbeným

Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni.

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým!


Aplikace:Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše