X-Socks Moto Touring long 39/41

Ponožky X-Socks Moto Touring Long jsou ideální ponožky pro těžké motocyklové boty. Důmyslné polstrování snižuje tlak v místech, kde vznikají nejčastěji poranění a odřeniny.
X-Socks Moto Touring long 39/41
-45 %
Běžná cena s DPH 599 KčCena vč. DPH: 330 Kč
Dostupnost:Skladem na prodejně
Kód201930EAN20019303
Přidat k oblíbeným
Ponožky X-Socks Moto Touring Long účinně snižuje riziko otlaků a podráždění kůže. Ponožky X-Socks Moto Touring Long mají technické materiály, které regulují teplotu Airconditioning Channel. Systém vzduchových kanálů zajistí suché a zahřáté nohy i v extrémních podmínkách.

Anatomicky tvarované chodidlo pro pravou "R" a levou "L" nohu s termoregulačními kanály AirConditioning Channel chrání a podpírá chodidlo i na tvrdých površích. Touto cestou jsou chráněny vysoce namáhané oblasti nohou, jakými jsou pata a palcový kloub. Chodidlo je podepřeno a tlumeno v místech, kde je potřeba nejvíce. Noha tím získá optimální oporu a stabilitu bez ztráty kontaktu s botou kvůli nadbytečnému polstrování.

MATERIÁL 50% Nylon 8% Elastodiene 14% Polypropylen 14% Acrylic 14% Wool

   
Velikost ponožek 39-41
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše