dámské lyže Fischer Brilliant RC ONE BLACK ws MF 150 cm + vázání RS 11 PR 20/21

Dámské lyže se slalomovou geometrií z luxusní řady BRILLIANT SELECTION.
dámské lyže Fischer Brilliant RC ONE BLACK ws MF 150 cm + vázání RS 11 PR 20/21
Cena vč. DPH: na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:???
KódFIS-20LY-P05620*150EAN39015488
Přidat k oblíbeným
Uvnitř se ukrývá dřevěná sendvičová struktura s Titanalovými a karbonovými výztužemi. Lyže jsou vybaveny kvalitní race podložkou MULTIFLEX a vázáním RS11 GW, které umožní jednoduše zapnout také boty s GRIP WALK podrážkami.

Podložka MULTIFLEX funguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty.

BRILLIANT SELECTION představuje výběr čtyř ikonických modelů z kolekce FISCHER. Jde o různé typy lyží, které jsou vždy stěžejní pro svou kategorii. Tyto modely byly přepracovány za použití luxusnějších materiálů a obdařeny některými delikátními detaily.

BRILLIANT RC ONE BLACK navazují na nejoblíbenější dámský model z běžné kolekce, na MY TURN 68. Oproti MY TURN 68 jsou vybaveny výraznější podložkou MULTIFLEX, která je celkově robustnější a přizpůsobená více agresivnější jízdě po hranách. Lyže navíc disponují dalšími výztužemi, které jim dodávají na tuhosti a mimo jiné také tvoří jejich charakteristický high end vzhled. Tyto lyže umí být opravdu rychlé, svědčí jim nejlépe dynamická slalomová jízda, oblouky po hranách a svižné tempo.
 
Technologie: Air Carbon Ti, Sandwich Sidewall Construction, Multiflex
Geometrie: 118-68-98
Délka rádius: 12 m/155 cm
Vázání: RS11 GW Powerrail Brake 78
 
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Sandwich Sidewall Construction - ilustrační obrázek
Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

AIR CARBON TI
Dřevěné jádro s dvojitým titanalovým plátem zesílené díky Air Carbon. Perfektní záběr a držení hran a extrémně plynulá jízda jako výsledek.
VýrobceFischer
Popis