Mazivo MUC-OFF Chain Lube 50ml

Muc Off Chain Lube High Performance je mazivo vyvinuté speciálně pro lubrikaci moderních hnacích řetězů.
Mazivo MUC-OFF Chain Lube 50ml
Cena vč. DPH: 160 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:Na dotaz
Kód29976EAN33337524
Přidat k oblíbeným
Jeho složení mu umožňuje:
  • zvládat extrémní tlaky, které jsou na dnešní řetězy soustředěny
  • zvládat vysoké provozní teploty řetězů, aniž by se mazivo rozpadlo
  • eliminovat ulpívání načistot
  • efektivní domazávání i ne zcela čistých řetězů 

Muc Off Chain Lube High Performance je vysoce všestranný mazací prostředek na řetězy (a nejen na ně) určený do každého počasí a pro každé roční období, který nabízí vynikající penetrační parametry. 
Muc-Off pokročilé "suché složení" vytváří čistou, trvanlivou ochrannou vrstvu, která zamezuje korozi. Přidaný P.T.F.E. má neuvěřitelně nízké povrchové tření, což zajišťuje také výbornou účinnost řetězu bez toho, aby na něm ulpívaly nečistoty.
V průběhu své práce se řetěz zahřívá. Proto musí mít mazivo i potřebnou tepelnou odolnost, aby optimálně zajistilo chod řetězu i mimo pracovní teplotní pásmo, zejména při teplotách vyšších, kdy řada maziv řídne a rozpadá se. Výsledkem je pak nežádoucí rozstřik maziva.
Teplotní stálost maziva souvisí s jeho dynamickou odolností, tj. schopnosti odolávat odstředivým silám, které na něho působí v souvislosti s rychlostí pohybu řetězu a působením střihových sil v důsledku vlnění řetězu poté, co jednotlivé články opouští ozubené kolo. Nezvládnutí těchto extrémních tlaků se opět projeví jako rozstřik maziva.

Muc-Off Chain Lube je charakteristický tím, že dokáže v prvních minutách po aplikaci, kdy se jeho konzistence blíží téměř pěně, rozložit sám sebe. To má svůj význam. Muc-Off Chain Lube lze tak ntotiž úspěšně použít i v případě, že řetěz není zcela zbaven předchozího maziva, protože se i tak dostane až k řetězovým článkům, kde se teprve zapouzdří. Nezůstává tak na předchozí (starší)vrstvě maziva a opět se i hned při prvním pohybu řetězu nerozstříkne.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše