Sjezdové lyže Elan Amphibio 14 Ti Fusion 178 cm + vázání ELX 11 2017/18

Sjezdové lyže Elan Amphibio 14 určené pro všechny sportovně založené lyžaře. Pokud toužíte po opravdu živých lyžích a vaší vášní jsou svižné oblouky bez vynaložení větší námahy, pak se připravte na nezapomenutelnou jízdu na lyžích Amphibio 14.
Sjezdové lyže Elan Amphibio 14 Ti Fusion 178 cm + vázání ELX 11 2017/18
-43 %
Doprava zdarma
Běžná cena s DPH 17 550 KčCena vč. DPH: 9 999 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:Na dotaz
KódELA-ABICQC17-178EAN35856207
Přidat k oblíbeným
Od1 000 Kčměsíčně,
spočítat splátky.
Amphibio 14 Ti Fusion jsou univerzálním řešením pro ty, kdo chtějí výkonné a rychlé, opravdu velmi rychlé lyže. Cílovou skupinou jsou pokročilí lyžaři střídající krátké a střední oblouky, kteří vyhánějí svou tepovou frekvenci na maximum. Tyto lyže určené pro jízdu na upravených sjezdovkách jsou vybaveny inovativní technologií Amphibio 4D. Ta využívá profil Amphibio – inteligentní kombinaci profilu camber pro větší přilnavost hran a rocker pro rychlejší a přímější oblouky – a speciálně tvarovanou konstrukční vrstvu tlumící vibrace, která má rozdílný tvar na přední a zadní části lyže. Přední konvexní část umožňuje přesné nasazení oblouku, zatímco zadní konkávně tvarovaná část zaručuje dynamický výjezd z oblouku. Prvotřídní technologie je doplněna výraznou zelenou grafikou a specifickým tvarem, které přispívají k vysoké eleganci této lyže.
 
Technologie: Amphibio 4D, Fusion, RST, dřevěné jádro Response Frame, Dual Ti/Ti2
Geometrie: 121/73/104 mm
Radius (m): 160 (13.3), 166 (14.5), 172 (15.7), 178 (17)
Vázání: ELX 11

Úroveň lyžaře: pokročilý - sportovní
Terén: upravené sjezdovky

Technologie:

AMPHIBIO 4D

Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

FUSION

Fusion od Elanu je integrovaný systém lyžařského vázání, který přispívá k větší pružnosti lyží. Toto řešení usnadňuje nasazení oblouku a také zlepšuje pohyblivost lyží při přechodu z hrany na hranu. Synchronizovaný pohyb špičky a patky umožňuje rychlé a jednoduché nastavení vázání.

DŘEVĚNÉ JÁDRO RESPONSE FRAME

Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro po celé délce lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost a odolnost lyže a umožňuje rozdílnou pružnost u různých typů lyží.

DUAL Ti/Ti2

Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.
VýrobceElan
Délka lyží 170 - 179 cm
Kategorie lyží Sportovní lyže
Model 2017/18
Popis